Baanindeling

De baanindeling staat elke zondag in principe op het wedstrijdbord aangegeven.
Dit is meestal als volgt, wanneer alle teams moeten spelen:

Upsilon 1 – baan 3
Upsilon 2 – baan 2
Upsilon 3 – baan 3
Upsilon 4 – baan 4
Upsilon M1 – baan 7
Upsilon M2 – baan 6
Upsilon J1 – baan 9

Inhaalwedstrijd (wedstrijd 2)

Upsilon 1 – Hoogkarspel 1 Donderdag 10-10-2019 19:30 uur
Upsilon 2 – Swish 6 Zondag 20-10-2019 11:00 uur
Upsilon 3 – Swish 5 Zondag 20-10-2019 11:00 uur
Upsilon 4 – Amsterdam 2 Zondag 20-10-2019 11:00 uur
Upsilon M1 – Amsterdam H1 Zondag 20-10-2019 11:00 uur
Upsilon M2 – Vennewater H2 Zondag 20-10-2019 11:00 uur
Upsilon J1 – De Flinters J1 Zondag 20-10-2019 11:00 uur


Zaaldienst
Upsilon 2 – Upsilon 4

Wedstrijd 5

Upsilon 1 – Drachten 3 Zondag 27-10-2019 09:30 uur
Upsilon 2 – Sparta 3 Zondag 27-10-2019 09:30 uur
Upsilon 3 – Velsen 2 Zondag 27-10-2019 09:30 uur
Upsilon 4 – Velsen 3 Zondag 27-10-2019 09:30 uur
Upsilon M1 – Castricum H1 Zondag 27-10-2019 09:30 uur
Upsilon M2 – Velsen H1 Zondag 27-10-2019 09:30 uur
Upsilon J1 – Martinus A’veen J1 Zondag 27-10-2019 09:30 uur


Zaaldienst
Upsilon M1 – Upsilon 3

Wedstrijd 6

Upsilon 1 – Hoornse BV 5 Zaterdag 09-11-2019 14:30 uur
Upsilon 2 – Hoornse BV 7 Zaterdag 09-11-2019 14:30 uur
Upsilon 3 – Zeemacht 1 Zaterdag 09-11-2019 14:30 uur
Upsilon 4 – IJmond 4 Donderdag 07-11-2019 19:30 uur
Upsilon M1 – Vennewater H1 Zaterdag 9-11-2019 14:30 uur
Upsilon M2 – Zeemacht H1 Zaterdag 9-11-2019 14:30 uur
Upsilon J1 – Meershuttle J4 Zaterdag 9-11-2019 14:30 uur


Zaaldienst
Upsilon 1 – Upsilon J1

Wedstrijd 7

Almere 9 – Upsilon 1 Zaterdag 16-11-2019 19:00 uur
De Shuttle 2 – Upsilon 2 Zondag 17-11-2019 11:00 uur
De Shuttle 1 – Upsilon 3 Zondag 17-11-2019 11:00 uur
Gaasperdam 1 – Upsilon 4 Woensdag 13-11-2019 19:00 uur
Upsilon M1 vrij
Upsilon M2 vrij
t Vennewater J1 – Upsilon J1 Zondag 17-11-2019 12:15 uur

Wedstrijd 8

Upsilon 1 – BC Go 3 Zondag 01-12-2019 09:30 uur
Upsilon 2 – Bavio 1 Zondag 01-12-2019 09:30 uur
Upsilon 3 – Heemskerk 3 Zondag 01-12-2019 09:30 uur
Upsilon 4 – ABC ’14 3 Zondag 01-12-2019 09:30 uur
Upsilon M1 – Limes H1 Zondag 01-12-2019 09:30 uur
Upsilon M2 – Bavio H1 Zondag 01-12-2019 09:30 uur
Upsilon J1 – ABC ’14 J1 Zondag 01-12-2019 09:30 uur


Zaaldienst
Upsilon M2 – Upsilon 4

BC Upsilon wordt gesponsord door: